Ateş ve Su 7 APK

100+

Ateş ve Su 7 APK

Version: 1.1 code 2

Developer: Kral Oyun

Released: 2021-12-19

Updated: 2022-01-04

Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK Ateş ve Su 7 APK

The description about Ateş ve Su 7 APK

Ateş ve Su Oyunlarının ilk serisi olan Orman Tapınağı'nda Ates ve Su elmas arayışı için ister birlikte hareket ederek, ister tek başlarına labirentten güvenli bir çıkış yolu bulmak için uğraş verecektir.

Fireboy and Watergirl 1 Forest Temple adlı bağımlılık yapan platform bulmaca oyunumuzda destansı tapınak ortamından çıkış kapısına ulaşmak için dikkatli olmak zorundasınız, ne ateş suya ne de su ateşe dokunamaz.

Maceralı yolculuğu tamamlamak için ister kendi başınıza, isterseniz bir arkadaşınızın yardımıyla, her seviyede, farklı kristalleri toplamalı ve bulmacaları mümkün olan en kısa sürede tamamlamalısınız.

Ateş ve Su 1 oyunumuzda, eğlenceli ve birbirinden ilginç seviyeleri tamamlayabilmek için yalnızca karakterlerden biriyle oynayabilirsiniz.

ATEŞ ve SU karakterlerinin ilerlemesine izin vermek için karşınıza çıkan anahtarları çevirmeli ve belirli eylemleri gerçekleştirmelisiniz.

Additional information

Update on
2022-01-04
Package name
ates.ve.su7
Author
Kral Oyun
Version name
1.1
Installs
100++
File size
21.645.884 bytes
Requirements
Android 5.0+
Get it on
Content rating
Rated for +
фотошоп лица животных root explorer pro apk undertale amino crime city gangster speed parking 3d
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are allow us to use them.