Dijital Kasa APK

50K+

Dijital Kasa APK

Version: 1.4.4 code 119

Developer: Türkiye İş Bankası A.Ş.

Released: 2020-06-06

Updated: 2022-06-23

Dijital Kasa APK Dijital Kasa APK Dijital Kasa APK Dijital Kasa APK Dijital Kasa APK Dijital Kasa APK Dijital Kasa APK Dijital Kasa APK

The description of Dijital Kasa APK

İş Bankalı olsanız da olmasanız da hatıralarınızı ve belgelerinizi Dijital Kasa’da gönül rahatlığıyla güvence altına alabilirsiniz. Dijital Kasa’nın size sunduğu 2 GB’a kadar ücretsiz depolama alanında şifrelerinizi, rehberinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı veya belgelerinizi güvenle saklayabilir ve tüm bunlara dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

Dijital Kasa’yla anılarınız emin ellerde!

Fotoğraf ve videolarınızı Dijital Kasa’ya güvenle aktararak anılarınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Videolarınız ne kadar yer kaplarsa kaplasın silmek zorunda kalmaz ve bu sayede telefonunuzda kolayca yer açabilirsiniz. Böylece telefonunuz bozulsa bile anılarınızı asla kaybetmez, arşivinizi dilediğiniz kadar genişletebilirsiniz.

Dijital Kasa’nın kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, aradığınız dosyaya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik Dijital Kasa’nın Ortak Paylaşımlı Link özelliği ile güvenli bir link oluşturarak, sakladığınız dokümanları dilediğiniz kişilerle, dilediğiniz platformda hızlıca paylaşabilirsiniz.

Dijital Kasa ile online mecralarda şifre hatırlama problemi de son buluyor!

Dijital mecralarda kullandığınız şifrelerinizi Dijital Kasa’da güvenle saklayabilir, ihtiyaç duyduğunuzda şifrelerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca otomatik şifre doldurma özelliği ile şifreleriniz her zaman elinizin altında. Böylece dijital işlemlerinizi kolayca yürütebilir, şifre unutma derdini sonlandırabilirsiniz.

Dijital Kasa Belge Tarama Özelliği sayesinde hiçbir dosyanızı unutmayacaksınız!

Yanınızdan ayırmamanız gereken tüm belgeleri Belge Tarama Özelliği ile Dijital Kasa’ya yükleyebilir, belgeleri unutmanız durumunda ortaya çıkabilecek olumsuzlukların kolayca önüne geçebilirsiniz.

Unutmamanız gereken ne varsa Not Ekleme özelliği ile Dijital Kasa’da!

Dijital Kasa’ya ekleyeceğiniz notalara 7/24 kolayca erişebilirsiniz. Ders veya iş notlarınızı bir arada tutarak, paylaşmanız gerektiğinde güvenli bir şekilde notlarınızı paylaşabilirsiniz. Tüm bunların yanında telefon rehberinizi de Dijital Kasa’da kolayca saklar ve telefonunuzu kaybetseniz bile numaralarınızı kaybetmezsiniz.

Üstelik İş Bankası ile Hızlı Giriş seçeneğini kullanarak, hızlıca giriş yapabilir ve Dijital Kasa’nın kolaylıklarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz!

Dijital Kasa’ya ilk kayıt olduğunuzda üyeliğiniz 2 GB kapasiteli ücretsiz Mini Kasa ile başlar ve kasanızın kapasitesini dilediğiniz zaman arttırabilirsiniz.

Additional information

Update on
2022-06-23
Package name
com.isbank.dijitalkasa
Version
1.4.4
Installs
50.000++
File size
42.210.980 bytes
Category
TOOLS
Requirements
Android 5.0+
Get it on
Content rating
Rated for 0+
hd full apk roja dirécta tv instagrab king slots emoji font
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are allow us to use them.