Gjirafa.com APK

50K+

Gjirafa.com APK

Version: 2.3.5 code 47

Developer: Gjirafa, Inc

Released: 2015-04-21

Updated: 2019-03-27

Gjirafa.com APK Gjirafa.com APK Gjirafa.com APK Gjirafa.com APK Gjirafa.com APK Gjirafa.com APK Gjirafa.com APK Gjirafa.com APK Gjirafa.com APK Gjirafa.com APK

Description of Gjirafa.com APK

Gjirafa.com është makina e parë kërkimore në Gjuhën Shqipe.
Në aplikacionin mobil mund të gjeni këto shërbime:
- Kërkimi i të gjithë ueb-it shqipëtar
- Lajme nga të gjitha portalet shqip, per Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni
- Kërkim i avancuar i lajmeve nga të gjitha portalet
- Të gjitha linjat e autobusëve për Kosovë,Shqipëri dhe Maqedoni,
- Kërkimin e të gjitha makinave në shitje në Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni
- Kërkimin e të gjitha patundshmërive në shitje dhe me qira ne Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni
- Kërkimin e vendeve të lira të punës ne Shqipëri, Kosovë, dhe Maqedoni
- Kërkimin e të gjithë celularëve në shitje
- Moti për të gjitha qytetet dhe trojet shqipëtare
- Widget ne Gjuhën Shqipe, me motin, lidhje te autobusëve, si dhe top lajmet

* Te gjitha ne Shqip
* Lajme te reja nga te gjitha portalet
* Vetura (makina, automjete) ne shitje nga Shqiperia, Kosova, dhe Maqedonia (Prishtine, Tirane, Prizren, Ferizaj, Durres, Shkup, Tetove, Gostivar, Pejë, Mitrovice, Gjilan, Shkoder, Durres, Fier)
* Celulare te ndryshem ne shitje (te gjitha llojet: iphone, samsung, nokia, htc, etj)
* Moti me i sakte per rajon
* Punime, receta, libra, pdf, filma, e shume te tjera
* Te gjitha ne Shqip

Additional information

Update on
2019-03-27
Package name
gjirafa.com
Author
Gjirafa, Inc
Version name
2.3.5
Installs
50.000++
File size
12.928.648 bytes
Category
TOOLS
Requirements
Android 4.0.3+
Get it on
Content rating
Rated for 3+

Similar to "Gjirafa.com"

Telekom MK

500K+

Telekom MK APK

The improved mobile application Telekom MK offers you all the new information on your internet, minutes, roaming and SMS..

EON TV

1M+

EON TV APK

EON TV enables you to watch live all of your favorite TV channels on wide range of devices including Smartphones, Tablets,..

e-Albania

500K+

e-Albania APK

Shërbimet e administratës publike në pajisjen tuaj AndroidAplikacioni “e-albania.al” shërben si një portë,..

Slagalica

1M+

Slagalica APK

\u2606\u2606\u2606NOVO\u2606\u2606\u2606Od 1. jula 2019. umesto igre Spojnice dodata igra Ili-ili.Počeo XV ciklus.Naša..

Takvimi - Shqip

500K+

Takvimi - Shqip APK

Takvimi për Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe Mal të Zi (Ulqin).

Sportklub

100K+

Sportklub APK

Download Sportklub, the only sports app you need to stay on top of all your favorite sports events on the go. Join us to..

Baboon - Food Delivery

100K+

Baboon - Food Delivery APK

Baboon ju ofron Shërbim Delivery, Kudo, Kurdo 24/7. Në kushte të larta sigurie nga +300 Restorante dhe 50 Kuzhina..

MerrJep Shqipëri

100K+

MerrJep Shqipëri APK

Merrjep.al është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje në www.merrjep.al vendi më i madh për tregti në Shqipëri me..

Autoshkolla Kosovë - Testet online

100K+

Autoshkolla Kosovë - Testet online APK

Autoshkolla ju mundëson që përmes testeve, pyetjve, literaturës dhe kuizeve të ndryshime në mënyrë shumë të lehtë..

Lenox Media Player

100K+

Lenox Media Player APK

The Lenox Media Player is an application that requires a subscription from your service provider to view their content. The..

RTSH TANI

100K+

RTSH TANI APK

Mund te ndiqni kanalet e RTSH kudo ndodheni

Pazar3.mk

100K+

Pazar3.mk APK

Pazar3.mk is a FREE APP that lets you buy or sell on www.pazar3.mk, the largest marketplace in Macedonia having more than..

Telegrafi

50K+

Telegrafi APK

Since April of 2016, Telegrafi app has achieved outstanding success by reaching out to more than 250,000 users!Timely and..

Shkabaj

100K+

Shkabaj APK

Aplikacioni Shkabaj ju mundëson të:• Dëgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, dhe diaspora.•..

Mëso Anglisht

100K+

Mëso Anglisht APK

- Mëso Anglisht është një aplikacion falas që ju mundëson të mësoni anglisht shpejt dhe me efikasitet. - Praktikoni..

Namazi PRO - Shqip

50K+

Namazi PRO - Shqip APK

Programi Namazi ShqipNamazi ne gjuhen shqipe eshte nje program shum i thjesht dhe shume praktike per cdo person qe ka..

Geocaching®

10M+

Geocaching® APK

Geocaching turns every location into an adventure. Join the world's largest treasure hunting game and discover the world..

iVMS-4500 HD

1M+

iVMS-4500 HD APK

iVMS-4500 (Android Tablet) mobile client software, which is designed for Android Tablet on the basis of Android OS (Version..

ROAMpay™ X5

50K+

ROAMpay™ X5 APK

Start accepting payments on the go! ROAMpay X5 goes beyond enabling mobile payment acceptance, transforming your phone or..