Lajme Shqip APK

10K+

Lajme Shqip APK

Version: 1.0.7 code 10007

Developer: Yottapps

Released: 2016-05-12

Updated: 2019-02-04

Lajme Shqip APK Lajme Shqip APK Lajme Shqip APK Lajme Shqip APK Lajme Shqip APK Lajme Shqip APK Lajme Shqip APK

Description of Lajme Shqip APK

Lajme Shqip

Lexoni lajme nga te gjitha portalet me te medha vendore ne nje vend.

Lajme Shqip eshte aplikacion qe ju mundesoj leximin e lajmeve nga shume portale ne nje vend, duke mos pasur nevoje per shfletues tjeter, si dhe duke ju mundesuar qasjen ne portale te ndryshme me nje metode shume te thjeshte dhe te shpejte,

Lajmet jane nga portalet me te medhaja si:

GazetaExpress.com
Telegrafi.com
Koha.net
KosovaPress.com
IndeksOnline.com
Lajmi.net
InfoKosova.org
Gazetablic.com
Insajderi.com
Balkanweb.com
ShqiperiaIme.al
GazetaMetro.net
Albeu.com
Noa.al
Tetova1.mk
Kallxo.com
Kosovarja-ks.com

Si dhe ju mundeson shfletimin e faqeve tjera shume te vizituara shqipetare, si ato per shitje apo blerje online, kuriozitete, kuzhine, shendetesi, shkence, sport, roze, teknologji etj.
Disa nga keto faqe jane:

LiveScore.com
GoalsArena.org
Merrjep.com
Peshkuiarte.com
Gjirafa50.com
Fafi-ks.com
KuzhinaShqipetare.com
Blerinadiet.al
Shendeti.com.al
Ndertimi.info

Additional information

Update on
2019-02-04
Package name
com.yottapps.lajmeshqiptest
Author
Yottapps
Version name
1.0.7
Installs
10.000++
File size
4.110.558 bytes
Requirements
Android 4.4+
Get it on
Content rating
Rated for 3+

Similar to "Lajme Shqip"

IPTV Core

1M+

IPTV Core APK

This app is intended to be used for creating IPTV apps customized for providers.NOTE: This app doesn't have a launcher..

EON TV

1M+

EON TV APK

EON TV enables you to watch live all of your favorite TV channels on wide range of devices including Smartphones, Tablets,..

e-Albania

500K+

e-Albania APK

Shërbimet e administratës publike në pajisjen tuaj AndroidAplikacioni “e-albania.al” shërben si një portë,..

RTS PLANET

500K+

RTS PLANET APK

RTS Planeta is an internet TV and radio platform that enables:- live TV and radio program RTS- 72-hour catch-up service..

Takvimi - Shqip

500K+

Takvimi - Shqip APK

Takvimi për Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe Mal të Zi (Ulqin).

Sportklub

100K+

Sportklub APK

Download Sportklub, the only sports app you need to stay on top of all your favorite sports events on the go. Join us to..

Telegraf Najnovije Vesti

1M+

Telegraf Najnovije Vesti APK

Android aplikacija najbrže rastućeg portala u regionu - Telegraf.rs.Mogućnosti:+ Brzo, jednostavno i pregledno čitanje..

MerrJep Shqipëri

100K+

MerrJep Shqipëri APK

Merrjep.al është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje në www.merrjep.al vendi më i madh për tregti në Shqipëri me..

Albanian best dict - fjalor

50K+

Albanian best dict - fjalor APK

User will be satisfied with this Albanian - English dictionary because: - It has the largest vocabulary - Detail description..

UniFon

50K+

UniFon APK

All you need to do is download the free app on your mobile device, connect to the Internet (WiFi or 3G), and start using..

Telegrafi

50K+

Telegrafi APK

Since April of 2016, Telegrafi app has achieved outstanding success by reaching out to more than 250,000 users!Timely and..

Shkabaj

100K+

Shkabaj APK

Aplikacioni Shkabaj ju mundëson të:• Dëgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, dhe diaspora.•..

Mëso Anglisht

100K+

Mëso Anglisht APK

- Mëso Anglisht është një aplikacion falas që ju mundëson të mësoni anglisht shpejt dhe me efikasitet. - Praktikoni..

Namazi PRO - Shqip

50K+

Namazi PRO - Shqip APK

Programi Namazi ShqipNamazi ne gjuhen shqipe eshte nje program shum i thjesht dhe shume praktike per cdo person qe ka..

gjirafaVideo

100K+

gjirafaVideo APK

Video platforma më e madhe shqiptare që ofron mundësi të shikoni dhe ngarkoni video. Video të ndryshme për çdo..

Meso Anglisht Offline

100K+

Meso Anglisht Offline APK

Mëso gjuhën angleze në mënyrën më të shpejtë dhe më të lehtë."Mëso Anglisht Offline" është..