Lajmi Fundit - Shqipëri APK

10K+

Lajmi Fundit - Shqipëri APK

Version: 2.3.1 code 52

Developer: Albanian NEWS

Released: 2017-08-26

Updated: 2021-02-21

Lajmi Fundit - Shqipëri APK Lajmi Fundit - Shqipëri APK Lajmi Fundit - Shqipëri APK Lajmi Fundit - Shqipëri APK Lajmi Fundit - Shqipëri APK Lajmi Fundit - Shqipëri APK Lajmi Fundit - Shqipëri APK Lajmi Fundit - Shqipëri APK Lajmi Fundit - Shqipëri APK Lajmi Fundit - Shqipëri APK Lajmi Fundit - Shqipëri APK Lajmi Fundit - Shqipëri APK Lajmi Fundit - Shqipëri APK

Description of Lajmi Fundit - Shqipëri APK

Aplikacioni "Lajmi Fundit" Ju mundëson që të lexoni jo vetem artikujt më të fundit nga Shqipëria, por dhe një përmbledhje të të gjithë mediave online.

Aplikacioni është i thjeshtë, shumë i shpejtë dhe kompakt, mundëson shfaqjen e lajmeve të fundit, duke iu referuar faqeve kryesore informative.

Ofrohet mundësia e kërkimit të shpejtë për çdo artikull, ruajtja e postimeve të preferuara si dhe ndarja në bazë të kategorive.

Mund të shfletoni lehtësisht artikujt e ndryshëm sipas kategorive përkatëse, duke rrëshqitur gishtin në ekran.

Në menunë e kontrollit mund të zgjidhni të lexoni lajmet nga mediat e preferuara, artikujt më të klikuar, artikujt e ruajtur, informacion rreth programit etj.

Gjithashtu, Ju keni mundësine të zgjidhni të merrni ose jo njoftime automatike me lajmet kryesore të orëve të fundit.

Zgjedhja juaj për lajmin e fundit!

Additional information

Update on
2021-02-21
Package name
com.albapp.lastnews
Author
Albanian NEWS
Version name
2.3.1
Installs
10.000++
File size
7.029.884 bytes
Requirements
Android 4.4+
Get it on
Content rating
Rated for 3+

Similar to "Lajmi Fundit - Shqipëri"

ExYu Radio Stanice

500K+

ExYu Radio Stanice APK

Sa preko 1000 radio stanica, tim portala ExYu Radia (www.exyuradio.net) ima želju da na jednom mestu okupi sve radio..

EON TV

1M+

EON TV APK

EON TV enables you to watch live all of your favorite TV channels on wide range of devices including Smartphones, Tablets,..

e-Albania

500K+

e-Albania APK

Shërbimet e administratës publike në pajisjen tuaj AndroidAplikacioni “e-albania.al” shërben si një portë,..

Radio Greece: Free Online Radio, FM Radio

500K+

Radio Greece: Free Online Radio, FM Radio APK

\ud83c\uddec\ud83c\uddf7 Radio Greece \ud83c\uddec\ud83c\uddf7Listen to the best radio stations from Greece live for free..

HRT METEO

100K+

HRT METEO APK

A unique application that enables the monitoring of measurements and observations from the official meteorological stations..

Sportklub

100K+

Sportklub APK

Download Sportklub, the only sports app you need to stay on top of all your favorite sports events on the go. Join us to..

Novine SRB

100K+

Novine SRB APK

Aplikacija Novine SRB vam omogućava i olakšava čitanje svih dnevnih novina i portala Srbije na jednom mestu!Novine i..

Telegraf Najnovije Vesti

1M+

Telegraf Najnovije Vesti APK

Android aplikacija najbrže rastućeg portala u regionu - Telegraf.rs.Mogućnosti:+ Brzo, jednostavno i pregledno čitanje..

MerrJep Shqipëri

100K+

MerrJep Shqipëri APK

Merrjep.al është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje në www.merrjep.al vendi më i madh për tregti në Shqipëri me..

Albanian best dict - fjalor

50K+

Albanian best dict - fjalor APK

User will be satisfied with this Albanian - English dictionary because: - It has the largest vocabulary - Detail description..

Telegrafi

50K+

Telegrafi APK

Since April of 2016, Telegrafi app has achieved outstanding success by reaching out to more than 250,000 users!Timely and..

Shkabaj

100K+

Shkabaj APK

Aplikacioni Shkabaj ju mundëson të:• Dëgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, dhe diaspora.•..

Namazi PRO - Shqip

50K+

Namazi PRO - Shqip APK

Programi Namazi ShqipNamazi ne gjuhen shqipe eshte nje program shum i thjesht dhe shume praktike per cdo person qe ka..

gjirafaVideo

100K+

gjirafaVideo APK

Video platforma më e madhe shqiptare që ofron mundësi të shikoni dhe ngarkoni video. Video të ndryshme për çdo..

Večernje Novosti

500K+

Večernje Novosti APK

Nova, redizajnirana, aplikacija "Večernjih novosti", najtiražnijeg dnevnog lista u Srbiji.Čitajte najnovije..

Croatia Traffic Info – HAK

500K+

Croatia Traffic Info – HAK APK

Croatia Traffic Info is a must-have app intended for tourists traveling to Croatia. It provides detailed traffic and travel..