MEDAR APK

100+

MEDAR APK

Version: Varies with device code 6

Developer: Turna Teknoloji

Released: 2020-08-06

Updated: 2022-09-23

MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK MEDAR APK

The description of MEDAR APK

Kurumsal medya arşivinizi medar ile güvene alın, fotoğraf, video ve ses dosyalarından oluşan arşivinizi kurumunuza ait sunucularda kolayca yönetin.

Medar, işyerinizdeki sunuculara kurulan ve ağınızdaki bilgisayarlardan erişilen, fotoğraf, video ve ses dosyalarınızı kolayca ve güvenle saklayabileceğiniz, gerektiğinde hızla erişebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir özel bulut uygulamasıdır.

İşle ilgili her türlü fotoğraf, video ve ses içerikli medya dosyalarının kayıt altına alınması ve gerektiğinde hızla erişilmesi profesyonel iş ortamının en öncelikli kurallarından biridir. Medya içerikli dosyalarınızı saklamak için bugüne kadarki en iyi çözümü geliştirdik.

Medar yazılımı kurumunuzun sistem odasındaki sunucular üzerinde çalışır. Kurumdaki ağınızdan erişim sağlanır. Kullanıcılar medara e-posta adresleri ve şifreleri ile internet tarayıcı ve burada sunulan mobil uygulama üzerinden erişir.

Additional information

Update on
2022-09-23
Package name
com.medar
Version
Varies with device
Installs
100++
File size
27.438.674 bytes
Category
TOOLS
Requirements
Android Varies with device+
Get it on
Content rating
Rated for 0+
bricks tetris sergio ramos wallpaper инставидео скачать story insta anonymous gül duvar kağıdı indir
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are allow us to use them.