MHRS APK

1M+

MHRS APK

Version: 1.1.5 code 16

Developer: T.C. Sağlık Bakanlığı

Released: 2020-12-19

Updated: 2021-01-13

MHRS APK MHRS APK MHRS APK MHRS APK MHRS APK MHRS APK MHRS APK MHRS APK MHRS APK MHRS APK MHRS APK MHRS APK

Description of MHRS APK

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu “Merkezi Hekim Randevu Sistemi” mobil uygulaması, Android telefonunuz ve tabletiniz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir. Uygulamanın kısa adı “MHRS Mobil” dir.

MHRS Mobil ile tüm Türkiye’de Sağlık Bakanlığı'na bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri (ADSH, ADSM) için vatandaşların, istedikleri hekimden ve belirledikleri uygun olan tarihe randevu almaları sağlanır.

Bundan böyle hastanelerde uzun sıralar beklemenize gerek yok. MHRS Mobil uygulaması yardımı ile kolay ve hızlıca muayene randevusu alabilir ve aldığınız randevuları buradan takip edebilirsiniz. Randevu gününü, saatini ve hekiminizin o gün hastanede görev yapıp yapmadığını öğrenebilir, gidemeyeceğiniz randevularınızı buradan iptal edebilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi'ne ulaşmak için ayrıca internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr adresini kullanabilir ya da ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak kendinize ve yakınlarınıza randevu alabilirsiniz.

Soru ve sorunlarınız için [email protected] adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Additional information

Update on
2021-01-13
Package name
tr.gov.saglik.MHRSMOBIL
Version name
1.1.5
Installs
1.000.000++
File size
8.924.184 bytes
Category
MEDICAL
Requirements
Android 4.3+
Get it on
Content rating
Rated for 3+