MerrJep Shqipëri APK

100K+

MerrJep Shqipëri APK

Version: 10.0.0.4110 code 4110

Developer: MerrJep

Released: 2017-07-27

Updated: 2020-12-03

MerrJep Shqipëri APK MerrJep Shqipëri APK MerrJep Shqipëri APK MerrJep Shqipëri APK MerrJep Shqipëri APK MerrJep Shqipëri APK MerrJep Shqipëri APK MerrJep Shqipëri APK

Description of MerrJep Shqipëri APK

Merrjep.al është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje në www.merrjep.al vendi më i madh për tregti në Shqipëri me mbi 720.000 njoftime nga kategoritë në vijim: Automjete, Vendbanime, Elektronikë, Shtëpi dhe Familje, Sport dhe Rekreacion, Biznes dhe Punë, dhe shumë të tjera.

Vetëm me disa hapa, gjeni marveshje të shkëlqyer dhe komunikoni drejtpërdrejt me shitësin.

Kërkoni njoftime me lokacion, kategori, lloj të njoftimit ose me datë. Ruani kërkimet me interes, si dhe njoftimet që ju pëlqejnë dhe ndani me miqtë!

Keni produkt që nuk ju nevojitet? Ofroni ndonjë shërbim ose punë? Njoftoni dhe shisni lehtë dhe shpejt vetëm në tre hapa: Bëni disa fotografi, vendosni çmimin, përshkruani atë që e shisni dhe filloni të fitoni sot!

Opcionet të cilat i ofron Merrjep.al aplikacioni:
- Krijoni llogari ose kyçuni
- Postoni një njoftim të ri ose ndyshoni njoftimin ekzistues
- Kërkoni me lokacion, kategori, lloj të njoftimit, njoftues, datë dhe çmim
- Ruani kërkimin ose njoftimin duke klikuar zemrën sipër mbi listën me njoftime nga kërkimi i duhur, ose mbi fotografinë e njoftimit.
- Shikoni ofertën e shitoreve
- Kominikoni përmes thirjes, sms ose email

Bashkohuni mijra përdoruesve të merrjep.al - blini me çmime të volitshme dhe fitoni të holla nga produktet që nuk ju duhen!

Shkarkoni aplikacionin MerrJep.al falas dhe filloni me blerje ose shitje SOT! Thjesht. Lehtë. Falas

Dëshironi të dini më shumë për ne?
https://www.merrjep.al

Për çdo pyetje rreth njoftimeve dhe mënyra e shitjes/blerjes:
[email protected]
+355 44 537 787

Shkarkoni aplikacionet e tjera:
MerrJep Kosovë - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.merrjep
MojTrg Srbija - https://play.google.com/store/apps/details?id=rs.mojtrg
MojTrg Crna Gora - https://play.google.com/store/apps/details?id=me.mojtrg
Pazar3 Macedonia - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pazar3

Na ndiqni!
https://www.facebook.com/MerrJep.al/
https://twitter.com/merrjepal
https://www.instagram.com/merrjepal/
https://www.linkedin.com/company/merrjep-al

Additional information

Update on
2020-12-03
Package name
al.merrjep
Author
MerrJep
Version name
10.0.0.4110
Installs
100.000++
File size
29.080.006 bytes
Category
SHOPPING
Requirements
Android 4.0+
Get it on
Content rating
Rated for 3+

Similar to "MerrJep Shqipëri"

CARS.bg

100K+

CARS.bg APK

Follow and publish offers for cars and other vehicles from anywhere, at any time.

Telekom MK

500K+

Telekom MK APK

The improved mobile application Telekom MK offers you all the new information on your internet, minutes, roaming and SMS..

e-Albania

500K+

e-Albania APK

Shërbimet e administratës publike në pajisjen tuaj AndroidAplikacioni “e-albania.al” shërben si një portë,..

Mekina.net - Cars in Ethiopia

50K+

Mekina.net - Cars in Ethiopia APK

We are your Cars listing site in Addis Ababa, Ethiopia. Find listed cars by sellers to buy cars in Ethiopia. Mekina.net does..

Pazar3.mk

100K+

Pazar3.mk APK

Pazar3.mk is a FREE APP that lets you buy or sell on www.pazar3.mk, the largest marketplace in Macedonia having more than..

Albanian best dict - fjalor

50K+

Albanian best dict - fjalor APK

User will be satisfied with this Albanian - English dictionary because: - It has the largest vocabulary - Detail description..

ImmoScout24 Austria · Apartments, Houses & Offices

500K+

ImmoScout24 Austria · Apartments, Houses & Offices APK

The ImmobilienScout24 real estate app enables you to search free of charge for apartments, properties, houses, shared..

Telegrafi

50K+

Telegrafi APK

Since April of 2016, Telegrafi app has achieved outstanding success by reaching out to more than 250,000 users!Timely and..

Shkabaj

100K+

Shkabaj APK

Aplikacioni Shkabaj ju mundëson të:• Dëgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, dhe diaspora.•..

Namazi PRO - Shqip

50K+

Namazi PRO - Shqip APK

Programi Namazi ShqipNamazi ne gjuhen shqipe eshte nje program shum i thjesht dhe shume praktike per cdo person qe ka..

gjirafaVideo

100K+

gjirafaVideo APK

Video platforma më e madhe shqiptare që ofron mundësi të shikoni dhe ngarkoni video. Video të ndryshme për çdo..

Lajmi Fundit - Shqipëri

10K+

Lajmi Fundit - Shqipëri APK

Aplikacioni "Lajmi Fundit" Ju mundëson që të lexoni jo vetem artikujt më të fundit nga Shqipëria, por dhe..

Tido

10K+

Tido APK

Ka si qëllim kryesor krijimin e një agregatori inteligjent ofertash ,përmes një sistemi që bën të mundur konvertimin..

MerrJep Kosovë

50K+

MerrJep Kosovë APK

Merrjep është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje të gjërave të reja dhe të përdorura në www.merrjep.com...

Takvimi - Drite e Zemres

50K+

Takvimi - Drite e Zemres APK

“Dritë e Zemrës” aplikacion i ri per android…I krijuar nga Imerja Jusufi nga Gostivari student i Inxhinieris..

UneGatuaj - Nje bote me receta

50K+

UneGatuaj - Nje bote me receta APK

UneGatuaj ka marrë jete në vitin 2009, kur një vajzë me profesion ekonomiste dhe pasion kuzhinën, takon një djalë me..