Miączyn - edycja 2 APK

0+

Miączyn - edycja 2 APK

Version: 1.0 code 2

Developer: MEDIALINE Rafał Rzucidło

Released: 2021-09-14

Updated: 2021-09-15

Miączyn - edycja 2 APK Miączyn - edycja 2 APK Miączyn - edycja 2 APK Miączyn - edycja 2 APK Miączyn - edycja 2 APK

Description of Miączyn - edycja 2 APK

Narzędzie ICT służące wdrożeniu i promocji rozwiązań, usług i produktów czystej energii, w tym promocji lokalizowania ośrodków czystej energii na obszarach peryferyjnych oraz komunikacji z użytkownikami w ramach projektu pn. ‘Energia odnawialna w gminie Miączyn’ w ramach Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020.

Z poziomu aplikacji korzystający mają możliwość zalogowania się do serwisu internetowego www.solary-miaczyn.eu, jaki został utworzony w ramach realizacji projektu i dokonania zdalnych zmian za pomocą serwisu internetowego w ramach inteligentnego systemu zarządzania energią w oparciu o technologie TIK - w tym pomiaru, obsługi i monitoringu wykorzystania energii w kontekście ich skalowalności, elastyczności i niezależności od dostawców.

Ponadto, aplikacja prezentuje dane liczbowe dotyczące oszczędności energii, informacje dotyczące projektu i technologii OZE oraz dotyczące walorów przyrodniczych gminy jakie chroni projekt. W aplikacji dostępna jest galeria zdjęć z terenu Gminy Miączyn.

Additional information

Update on
2021-09-15
Package name
com.miaczynv2.oze
Version name
1.0
Installs
0++
File size
10.967.521 bytes
Requirements
Android 4.1+
Get it on
Content rating
Rated for +
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are allow us to use them.