Navigor LM APK

10+

Navigor LM APK

Version: 1.5.4 code 22

Developer: ECR

Released: 2021-05-05

Updated: 2021-11-25

Navigor LM APK Navigor LM APK Navigor LM APK Navigor LM APK Navigor LM APK Navigor LM APK

The description about Navigor LM APK

Navigor to system za pomocą którego lokalizacja logistyczna w łatwy sposób przekazuje szczegółową procedurę załadunku i rozładunku kierowcom, ułatwiając im pracę.

Korzyści Systemu Navigor dla lokalizacji:
• Wzrost wydajności. Sprawna obsługa kierowcy, który zna obowiązującą procedurę, wymaga zdecydowanie mniej czasu na jego obsługę. Oznacza to mniej zatorów logistycznych i płynne operacje.
• Zadowolony kierowca. Navigor sprawia, że Twoja lokalizacja staje się przyjazna kierowcom. Zadowolony kierowca będzie chętniej jeździł w takie miejsca, co przy niedoborze kierowców w Polsce sprawi, że problem z ich dostępnością dla operacji logistycznych które zlecasz nie będzie tak dotkliwie odczuwalny.
• Lepsza organizacja. Unikniesz sytuacji, w której zdezorientowany kierowca niepotrzebnie blokuje bramę wjazdową lub rampę, bo źle skręcił. Ograniczasz też liczbę kierowców poruszających się po Twojej lokalizacji w poszukiwaniu informacji.
• Łatwiejsza komunikacja. Za pomocą Navigora w łatwy sposób poinformujesz kierowców o tymczasowych utrudnieniach lub zmianach procedur w twojej lokalizacji.
• Baza danych – informacje ważne dla Twoich kierowców i dostawców – zawsze aktualne, utrzymane w przyjaznym środowisku, dostępnym dla kierowców. Dzięki temu łatwiej wdrożysz nowych kierowców, przekażesz informację o warunkach dotyczących danej lokalizacji.

Additional information

Update on
2021-11-25
Package name
navigor.lm
Author
ECR
Version name
1.5.4
Installs
10++
File size
17.513.967 bytes
Category
TOOLS
Requirements
Android 5.0+
Get it on
Content rating
Rated for +
soi cau minecraft pe car mod nomao camera download terminal emulator apk iphone launcher 6s
We use cookies and other technologies on this website to enhance your user experience.
By clicking any link on this page you are allow us to use them.