Cover Image of Orta Şeker - Gerçek Kahve Falı APK

50K+

Orta Şeker - Gerçek Kahve Falı APK

Version: 1.1 code 40

Developer: Naylalabs

Released: 2019-11-12

Updated: 2020-01-16

Orta Şeker - Gerçek Kahve Falı APK Orta Şeker - Gerçek Kahve Falı APK Orta Şeker - Gerçek Kahve Falı APK Orta Şeker - Gerçek Kahve Falı APK

Description of Orta Şeker - Gerçek Kahve Falı APK

Kahveler içildiyse fallar bakılsın. Falıma kim bakacak diye düşünmenize artık gerek yok. Orta Şeker gerçek falcıları ile falınıza bakmak için sizin en iyi dostunuz olmaya geliyor.

Günlük ÜCRETSİZ fal hakkınız ile gerçek falcılara falınızı baktırabilir. Ya da geniş falcı havuzumuzdan dilediğiniz bir falcıya falınızı baktırabilirsiniz. Orta Şeker gerçek kahve falı bakar.

Engin mistik bilgilerimizi teknoloji ile bir araya getirdik ve sizlere eşsiz bir fal bakma deneyimi sunuyoruz.

Gerçek kahve falınız uzman fal yorumcularımız tarafından itina ile yorumlanır ve sizlere gönderilir. Orta Şeker i tekrar ve tekrar kullanmak ve falcılarımızın derin iç görülerinden yararlanmayı sabırsızlıkla bekler hale geleceksiniz.

Sen kahveni iç ve gerisini birbirinden yetenekli ve uzman fal yorumcularımıza bırak. En kısa sürede fincanlarını yorumlayacaklar ve sana geçmiş, bugün ve geleceğe dair sayısız iç görüler sunacaklar.

Kahve falı diyip geçmemek lazım. Tarihin başından beri gelen mistik ve egzotik bilimler ile günümüz teknolojisi ve uzman bir yorumcu kadro bir araya geldi ve siz değerli kullanıcılarımızın bilinmezlerine ışık tutuyorlar.

Peki Orta Şeker'i diğer fal uygulamalarından ayıran özellikler nelerdir ?

* Teknolojiyi sevdiğimiz doğrudur ama tüm fincanlar gerçek yorumcuların elinden geçmektedir.

* Hiç bir fal uygulamasında olmayan sembol ile fal bakma özelliğimiz ile yorumcularımız falınızda gördüğü sembolleri sizinle paylaşmaktadır.

* Kullanımı çok kolay, gizliliğinize önem veren yeni nesil gerçek kahve falı uygulamasıdır

* Orta Şeker sadece ve sadece %3 en iyi falcıyı havuzunda barındırır. Böylece falcılarımızdan yorumlama istediğinizde size her zaman memnun kalacağınız bir deneyimi vaat eder.

Hadi ne duruyorsun o zaman. Sende kahveni iç ve Orta Şeker senin için gerçek kahve falı yorumlasın ❤️
If the coffees were drunk, let them look. You don't have to think about who's gonna take care of my horoscope. Orta Sugar is coming to be your best friend to take care of your fortune with real fortune tellers.

You can have your fortune tellers look at your fortune tellers with your daily FREE fortune. Or you can have a fortune teller look at your fortune teller from our large pool of fortune teller. Medium Sugar looks at the real coffee fortune.

We have combined our vast mystical knowledge with technology and offer you a unique fortune-telling experience.

Your real coffee fortune telling is carefully interpreted by our expert fortune telling and sent to you. You will be looking forward to using Orta Şeker again and again and taking advantage of the deep insights of our fortune tellers.

You can drink your coffee and leave the rest to our talented and expert interpreters. They will interpret their cups as soon as possible and offer you numerous insights into the past, present and future.

Coffee fortune should not be said. The mystical and exotic sciences from the beginning of history have come together with today's technology and an expert team of commentators and they shed light on the unknowns of our valuable users.

So what distinguishes Orta Şeker from other fortune applications?

* It is true that we love technology, but all cups pass through real reviewers.

* With a feature that is not in any fortune-telling application, our commentators share the symbols they see in your fortune-telling with you.

* Very easy to use, is a new generation real coffee fortune application that gives importance to your privacy

* Orta Sugar only and only 3% hosts the best fortune teller in the pool. So when you want interpretation from our fortune tellers, it promises you an experience that you will always be satisfied with.

Come on, then. Drink your coffee and let Orta Şeker interpret the real coffee fortune for you ❤️

Additional information

Update on
2020-01-16
Package name
com.naylalabs.ortaseker
Author
Naylalabs
Version name
1.1
Installs
50.000++
File size
8.759.156 bytes
Category
LIFESTYLE
Requirements
Android 4.2+
Get it on
Content rating
Rated for 3+