Shkabaj APK

100K+

Shkabaj APK

Version: 6.0.4 code 144

Developer: Shkabaj Inc.

Released: 2014-08-08

Updated: 2021-04-03

Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK Shkabaj APK

Description of Shkabaj APK

Aplikacioni Shkabaj ju mundëson të:

• Dëgjoni top radiot shqiptare nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, dhe diaspora.
• Lexoni, dëgjoni, apo shikoni lajmet dhe ndani ato me miqtë tuaj
• Shikoni mijëra video on-demand
• Informohuni me të dhënat e fundit për motin në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni
• Lexoni Horoskopin
• E shumë të tjera!!!!

Pëlqeni Shkabaj? Na vlersoni në App Store. Në qofte se keni ndonje pyetje apo sugjerim, ju lutem na shkruani në [email protected]!


Mos harroni të :

✪ Shpërdani këtë aplikacion me miqtë tuaj
✪ Na pelqeni në Facebook: www.facebook.com/shkabaj
✪ Na ndiqni në Twitter: www.twitter.com/shkabaj


------------------------------------------------------------

Shkabaj App lets you:

• Listen to top Albanian radios from Kosovo, Albania, Macedonia, and Diaspora.
• Read, listen or watch the news and share it with friends
• Watch thousands of on-demand videos
• Get up to date weather information for Kosovo, Albania, and Macedonia
• Read your horoscope
• And much more!!!

Love Shkabaj? Rate us on App Store. If you have questions or suggestions, please share them with us at [email protected]!!


Don't forget to :

✪ Share this app with your friends
✪ Like us on Facebook: www.facebook.com/shkabaj
✪ Follow us on Twitter: www.twitter.com/shkabajTë gjitha me një vend: Radio Shqip, Video Shqip, Lajme Shqip, TV shqip, Moti në Kosove, Moti në Shqipëri, Moti në Maqedoni, e shumë tjera....

Additional information

Update on
2021-04-03
Package name
tk.shkabaj.android.shkabaj
Author
Shkabaj Inc.
Version name
6.0.4
Installs
100.000++
File size
12.797.895 bytes
Requirements
Android 4.4+
Get it on
Content rating
Rated for 3+

Similar to "Shkabaj"

IPTV Core

1M+

IPTV Core APK

This app is intended to be used for creating IPTV apps customized for providers.NOTE: This app doesn't have a launcher..

Telekom MK

500K+

Telekom MK APK

The improved mobile application Telekom MK offers you all the new information on your internet, minutes, roaming and SMS..

ExYu Radio Stanice

500K+

ExYu Radio Stanice APK

Sa preko 1000 radio stanica, tim portala ExYu Radia (www.exyuradio.net) ima želju da na jednom mestu okupi sve radio..

EON TV

1M+

EON TV APK

EON TV enables you to watch live all of your favorite TV channels on wide range of devices including Smartphones, Tablets,..

e-Albania

500K+

e-Albania APK

Shërbimet e administratës publike në pajisjen tuaj AndroidAplikacioni “e-albania.al” shërben si një portë,..

RTS PLANET

500K+

RTS PLANET APK

RTS Planeta is an internet TV and radio platform that enables:- live TV and radio program RTS- 72-hour catch-up service..

Namazi

100K+

Namazi APK

Namazi eshte aplikacion shqip i cili ju sherben per shume gjera, duke u nisur tek mesimi i Namazit, Abdesit, Sureve pastaj..

Radio Albania - Radio Shqip, Free radio FM online

10K+

Radio Albania - Radio Shqip, Free radio FM online APK

\ud83c\udde6\ud83c\uddf1 Radio Albania / Radio Shqiptare\ud83c\udf99\ufe0f With the free Radio Albania app you can listen to..

Sportklub

100K+

Sportklub APK

Download Sportklub, the only sports app you need to stay on top of all your favorite sports events on the go. Join us to..

MerrJep Shqipëri

100K+

MerrJep Shqipëri APK

Merrjep.al është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje në www.merrjep.al vendi më i madh për tregti në Shqipëri me..

Kurani - Shqip & Arabisht

10K+

Kurani - Shqip & Arabisht APK

Kurani - Shqip & Arabisht - aplikacion për lexim të Kuranit dhe përkthimit të tij në gjuhën Shqipe.Disa përpars..

Mburoja e Muslimanit

100K+

Mburoja e Muslimanit APK

Mburoja e Muslimanit për Android- Ndarja e lutjeve në kaptina- Kërkimi i kaptinave të caktuara- Kërkimi i fjalëve të..

UniFon

50K+

UniFon APK

All you need to do is download the free app on your mobile device, connect to the Internet (WiFi or 3G), and start using..

Telegrafi

50K+

Telegrafi APK

Since April of 2016, Telegrafi app has achieved outstanding success by reaching out to more than 250,000 users!Timely and..

Namazi PRO - Shqip

50K+

Namazi PRO - Shqip APK

Programi Namazi ShqipNamazi ne gjuhen shqipe eshte nje program shum i thjesht dhe shume praktike per cdo person qe ka..

Elvis Naçi

10K+

Elvis Naçi APK

Ju mund të ndiqni ligjëratat me video ose postimet më të fundit në mënyrë më të lehtë. Gjithashtu ju do të mund..

Scoompa Video - Slideshow Maker and Video Editor

10M+

Scoompa Video - Slideshow Maker and Video Editor APK

Select photos and videos to instantly get an awesome video slideshow. Incredibly easy to use, yet highly powerful and has..

myCBSEguide - CBSE Papers & NCERT Solutions

5M+

myCBSEguide - CBSE Papers & NCERT Solutions APK

My CBSE guide is the best learning app for CBSE students that is recommended by the experts and followed by the toppers. It..