Cover Image of Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar APK

5K+

Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar APK

Version: 2.01 code 33

Developer: Pilav Studios

Released: 2019-03-30

Updated: 2019-06-12

Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar APK Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar APK Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar APK Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar APK Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar APK Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar APK Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar APK Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar APK

Description of Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar APK

⭐️ ⭐️ İLK FAL ÜCRETSİZ ⭐️ ⭐️

Hepinize merhaba! 😊 Bu uygulamayla dilediğiniz fala baktırabilir, tarot veya melek kartı çekebilir, haftalık burç yorumunuzu ücretsiz takip edebilir, rüya tabirleri sözlüğünden rüyanızı inceleyebilir veya günlük olumlamaları okuyabilirsiniz. En özel fal, burç ve rüya yorumları için hemen indirin!

♥ Kahve falı ☕️– Yılların ünlü falcısı İzmir’li ünlü Kübra size özel fal bakıyor. 😘 En hızlı kahve falı için kahvenin fotoğrafını çek, doğum, iş ve ilişki durumu bilgilerini gir, altın al ve sana özel yorum gelsin!😊

♥ Tarot falı🔮– Kimine göre en güzel fal tarot falı, seçim senin! Kartlara yoğun enerjini aktar, parmaklarını kartların üzerinde gezdir, rastgele 3 adet tarot kartı seç. Kübra cümle cümle sana kalbinin ihtiyaç duyduğu cümleleri söyleyecek. Tarot aşk falı çok tutar, bilesin 😉

♥ Melek kartı 👼– Rastgele kart seç ve sana yön verecek işarete hazır ol! Her gün fal baktırtacak bu fal dilersen eğlenceli aşk falına, dilersen günlük aşk falına, ister pozitif bir kişisel gelişim yolculuğuna bürünecek. Unutma, falına gerçek falcımız Kübra bakıyor!

♥ Yüz falı👸🏻– Geçmiş hayatını ve ilişki durumunu yüzünden anlıyor Kübra. Hayatını bir fotoğrafla çözüyor ve hayat, sevgilin, fırsatlar, soruların, aile hayatın, olası düğün ve evlilik zamanın hakkında tavsiyeler veriyor. Söz veriyoruz, yüz falını tekrar tekrar baktırmaya doyamayacaksın! Üstelik Telve’yi indirdiğinde ilk fal hediye! Bedava fal fırsatını sakın kaçırma.

♥ El falı🙏🏻 – Kolayca elinin fotoğrafını çek, doğum günü ve isim, iş durumu, ilişki durumunu gir ve yolla! Aile, sosyal hayat, aşk, ilişki, sağlık, evlilik, arkadaş konuları, geçmiş gibi konularda özel günlük fal baktırın. Uzman falcı Kübra muhteşem el falı bakar, bizden söylemesi 😜 Üstelik uygulamayı indirdiğinde hediye kredi alacağın için ilk 2 el hediye falın olacak, ücretsiz fal baktır!

♥ Haftalık burç yorumları 🌜 – En özel burç yorumları burada!😍Her hafta dolu dolu, güzel ücretsiz günlük burç yorumları içeren ücretsiz burç yorumları uygulamamızda. Siz de günlük astroloji yorumunuzu bizden almak isterseniz, ücretsiz burç yorumları için Telve’yi indirebilirsiniz. Ücretsiz astroloji yorumları bizden sorulur, taze taze okumanız için uzun uzun anlattık.

♥ Yükselen burç hesaplama – Yükselen burcunuzu merak ediyorsanız, yükselen burç kontrol eden Telve’yi indirmeniz yeterli. Burçlar arasından hangisi yükselen burcunuz? Cevabı bir parmak uzağınızda! Yükselen burç hesaplayan nadir fal uygulamalarından biriyiz😍.Siz yeter ki doğum saatinizi dakikası dakikasına bilin ve hemen yükselen burç hesabı yapın.

♥ Rüya tabirleri👁 – Güzel rüya gördüğünüzde hemen Telve’ye koşun!😋 Rüyalarınıza rüya tabirlerinden bakarsanız anlamlı bir sonuç verir. Gizem veren işaretleri rüyalarınızda gördüğünüzde hemen ücretsiz özel rüya tabirleri sözlüğünden kolayca çözebilirsiniz. İlginç rüyalarınıza anlam bulacaksınız, çünkü rüyalar çoğu vakit geleceği gösterebilir. Gizemleri hemen çözmeniz mümkün, çünkü kaliteli rüya sözlüğü hizmetinizde!

♥ Rüya yorumlama – Rüyanıza Falcı Kübra mı baksın istersiniz? Bir adet rüyanızı kısaca anlatın, rüyaları yorumlayan Falcı Kübra falcı fal bakarak rüyanızı tahminleriyle yorumlasın! Akıllı fal bakan Kübra tüm rüyalarınızı yorumlayacak. Üstelik ilk rüya falı da bizden hediye, ücretsiz falınızı okumak için hemen indirin😊

♥ Günlük olumlama – Derin nefes alarak 5 kere söyleyeceğiniz bu olumlamalar hayatınızı değiştirecek.🤩Nefesinizi alıp verirken içinizden veya sesli olumlama cümlesini tekrarlayın. Olumlamalar özlü sözler, güzel sözler, motivasyon veren ve pozitif düşünmemizi sağlayan cümlelerdir ve hayatımızı değiştirir. Bu ücretsiz hizmet için hazırsanız hemen Telve’yi indirin!

Telve’de yok yok! Ücretsiz günlük burç, haftalık burç ve aylık burç yorumları, ilk kullanıma özel ücretsiz fallar, ücretsiz rüya tabirleri sözlüğü, ücretsiz diğer astroloji hizmetleri, yükselen burç hesaplama, burç hesaplama, fal, olumlamalar ve nefes egzersizleri burada. Haydi Telve’ye!🐿

Additional information

Update on
2019-06-12
Package name
com.devemendous.telve
Author
Pilav Studios
Version name
2.01
Installs
5.000++
File size
23.650.014 bytes
Category
LIFESTYLE
Requirements
Android 5.0+
Get it on
Content rating
Rated for 3+

Similar to "Telve - Kahve Falı, Tarot Falı, Astroloji, Burçlar"

Kaave - Coffee Cup Readings

10M+

Kaave - Coffee Cup Readings APK

*** #1 - Play Store Turkey Entertainment Apps ****** 25 million users have had more than 600 million readings ******Cup..

Fal ve Ötesi - Gerçek Kahve Falı Ücretsiz

100K+

Fal ve Ötesi - Gerçek Kahve Falı Ücretsiz APK

Dostlarınızla 40 yıllık hatırı olan kahve fincanlarınızı yudumladınız, ancak falınıza bakacak kimse yok mu?Gece..

Falcı Füsun - Ünlülerin Falcısı ve Ücretsiz Fallar

100K+

Falcı Füsun - Ünlülerin Falcısı ve Ücretsiz Fallar APK

** Ünlülerin Falcısı Füsun, Ücretsiz ve Gerçek Fallarıyla Telefonunuzda! **Her gün tam 3 Fal, Falcı Füsun'dan..

Efsun Abla Kahve Falı

500K+

Efsun Abla Kahve Falı APK

** Yılların Falcısı Efsun Abla, Ücretsiz ve Gerçek Fallarıyla Telefonunuzda! **Her gün tam 5 Fal Efsun Abla'dan..

Coffee Cup Readings

50K+

Coffee Cup Readings APK

it is an ancient fortune art. The interpretation of molds left in tea leaves or coffee is a fun and healthy way of..

Magic Lead - Fortune Teller

1M+

Magic Lead - Fortune Teller APK

Are you curious about the future?Go ahead. Magic Lead - Fortune Teller is just for you. It makes you smile.Magic Lead..

Uzman Falcı

500K+

Uzman Falcı APK

Uygulama üzerinen sesli ya da yazılı kahve, tarot veya iskambil falı baktırabilirsiniz.Applications written on the..

Fal Perisi - Kahve Falı, Tarot ve Astroloji

100K+

Fal Perisi - Kahve Falı, Tarot ve Astroloji APK

Fal Perisi'nde herkese Kahve Falı hediye! Ücretsiz kahve falı - uzman falcılara fal baktır hem de bedava.Herhangi..

Falcı Dede - Bedava Medyum Fal Bak

100K+

Falcı Dede - Bedava Medyum Fal Bak APK

*** Google Play Store'nin en popüler Falcı Dede uygulaması ***Medyum Dede ile gerçek fal bakabilirsin.Ücretsiz..

Diyet, Kilo Verme & Güzellik - Zayıflama

500K+

Diyet, Kilo Verme & Güzellik - Zayıflama APK

Diyet Programı Kadının Ajandası uygulamamızla sizlere A'dan Z'ye bir çok bilgi paylaşacağız. Diyet,..

Falcı Leyla - Efsane Fal Bak

100K+

Falcı Leyla - Efsane Fal Bak APK

-- Falcı Leyla uygulaması ile çok hızlı fal bakabilirsiniz. --Beklemeden gerçek fal bak!Hisleri çok kuvvetli falcı..

Ücretsiz Tarot Falı

100K+

Ücretsiz Tarot Falı APK

En yeni, en güzel ve en iddialı sanal eğlenceniz, Ücretsiz Tarot Falı her an yanınızda. Aşk, Para, Dilek, Psikolojik..

Binnaz - Fortune Teller

1M+

Binnaz - Fortune Teller APK

Binnaz brings the future at your fingertips! Fortune telling and psychic reading has always been a part of the ancient..

Bir fincan fal - Kahve falı

50K+

Bir fincan fal - Kahve falı APK

Dostlarınızla kahve fincanlarınızı yudumladınız, ancak falınıza bakacak, kahve fal yorumunu yapacak kimseyi..

Daily Horoscope

100K+

Daily Horoscope APK

Daily Horoscope is a detailed resource to learn everything about astrology and horoscopes.With Daily Horoscope, you can read..

El Falı

1M+

El Falı APK

You do not have to look for someone to make a fortune look. It's your greatest virtual fun to look at the handfeel, the..

SoundCloud - Music & Audio

100M+

SoundCloud - Music & Audio APK

\ud83c\udf1f What’s next in music is first on SoundCloud \ud83c\udf1fSoundCloud is more than a streaming service, it’s..

Clydesdale Bank Mobile Banking

100K+

Clydesdale Bank Mobile Banking APK

With the Clydesdale Bank Mobile Banking App you can:- Log in via Touch/Fingerprint ID- Check your account balances and..