Cover Image of Download Açık Öğretim Liseleri APK

2.4/5 - 7.002 votes

ID: com.meb.acikLise

Download APK now

The description of Açık Öğretim Liseleri


T. C. The Ministry of Education Data Processing Department is the Official Mobile Application prepared by the Presidency.

Open High School is the system used by the students. student course selection system, examination results, messages, password degiştirme, period details, calendar, can access the credit information
Show more
 • Category

  Education
 • Get it on:

  Go Google Play com.meb.acikLise
 • Requirements:

  Android Varies with device+

Açık Öğretim Liseleri Varies with device APK for Android Varies with device+

Version Varies with device for Android Varies with device+
Update on 2022-05-30
Installs 1.000.000++
File size 2.385.209 bytes
Permissions view permissions
What's new Gönderdiğiniz geri bildirimler için teşekkürler -Hata düzeltmeleri,performans ve tasarım iyileştirmeleri yapıldı.

FAQs

 • AÖL Öğrenci Girişi Yapmak İçin Öğrenci Giriş Ekranında Öğrenci Numarası, Şifre Ve Güvenlik Kodu Girilerek Giriş Yapılır. Açık Öğretim Lisesi Ders Seçimi, Ders Ve Kredi Bilgileri, Gelen Mesajlar, Sınav Giriş Yerleri, Sınav Sonuçları Gibi Tüm İşlemleri Yapabilmek İçin Sisteme Giriş Yapmalısınız.
 • Halk Eğitimi Merkezlerine Başvurarak; Size en yakın Halk Eğitimi Merkezine resmi kimlik belgenizle giderek Açık Lise şifrenizi unuttuğunuzu ve yeni şifre almak istediğinizi, şifrenizi yenilemek istediğinizi beyan ederek yeni şifrenizi alabilirsiniz.
 • AÖL sınavlarının çevrim içi (online) olarak yapılacağı duyuruldu. Açık Öğretim Okulları'nda okuyan öğrenciler, sınavlarını Açıköğretim Okulları Bilgi Yönetimi Sistemi üzerinden yapacak.
 • AÖL SINAVLARI NE ZAMAN? Açık Öğretim Lisesi 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı 3. dönem sınavlarının 03-04 Temmuz 2021 tarihlerinde yapılacağı belirtildi. Sınavlar 03 Temmuz 2021 tarihi saat 09.30′ dan 07 Temmuz 2021 tarihi saat 23.59′ a kadar online olarak yapılacak.
Show more

Versions history:

Show more
Hit APK
Show more